COMPRI izolace - kompletní zateplení domu

Potřebujete poradit?

COMPRI vyrábí a dodává CIUR a.s.

Bezplatná zákaznická linka:
800 888 959

Informační e-mail:
info@ciur.cz

Poptávkový e-mail:
odbyt@ciur.cz

Izolace fasády, stěn a příček

Fasáda na objektu je jako oblečení, které nosíme. Když dobře sedí, hřeje a sluší, tak se nám dobře nosí a všichni si jej všimnou. Stejně důležitý je vzhled, ale i jeho spolehlivá funkce.

  • Nejspolehlivější jsou odvětrávané zateplené fasády s vzduchovou mezerou. Vzduchová vrstva odvádí v zimním období z kondenzační oblasti vlhkost a v letních dnech horký vzduch (způsobil by v interiéru značné zvýšení teploty). Tento druh fasády nejčastěji tvoří rošt montovaný na stávající zdivo, v němž je umístěn tepelný izolant (nejčastěji minerální desky nebo nástřik celulózové izolace). Dále je systém tvořen odvětrávanou mezerou a finálním obkladem. Konečná vrstva má řadu alternativ - od dřevěného obložení až po mramorové obkladové desky, čemuž také odpovídá cena. Výborným výrobkem v poměru cena / výkon je materiál Slovinyl Siding.
  • Vnější stěny lze izolovat také kontaktním zateplovacím systémem. Pro tento druh konstrukcí máme připraveno hned několik řešení.
  • Vnitřní stěny je možné izolovat certifikovaným systémem vnitřního zateplení UdiIN RECO nebo předstěnou s foukanou celulózou.
  • Duté vnitřní příčky jsou nejčastěji izolovány foukanou technologií - k dispozici je foukaná celulóza, minerál a polystyren.
možnosti zateplení fasády u zděných konstrukcí

  

možnosti zateplení fasády u dřevěných konstrukcíNejčastěji používané skladby stěnových konstrukcí najdete v našem 3D interaktivním domu.