COMPRI izolace - kompletní zateplení domu

  • Vynikající zvukově izolační vlastnosti – v celém frekvenčním spektru, zejména při nízkých frekvencích
  • Unikátní konstrukce – patentovaná struktura desky, vysoká pevnost v tlaku
  • Minimální tloušťka – pouze 10 respektive 15 mm, ideální pro rekonstrukce i novostavby
  • Univerzální použití – izolace podlah, stěn a stropů
  • Podklady pro projektování – přes 80 doporučených systémových řešení, akustický katalog
  • Jednoduchá manipulace a montáž – deskový materiál ve standardizovaném formátu
  • Suchá výstavba - nezanáší nežádoucí vlhkost do konstrukce, ihned k použití
  • Akumulační schopnost – napomáhá udržení tepelné pohody v interiéru
  • Ekologicky čistý materiál – vhodný do prostor pro alergiky, žádná zdravotní rizika
  • Rychlá dostupnost – veškeré materiály jsou skladem ihned k dodání

Potřebujete poradit?

COMPRI vyrábí a dodává CIUR a.s.

Bezplatná zákaznická linka:
800 888 959

Informační e-mail:
info@ciur.cz

Poptávkový e-mail:
odbyt@ciur.cz

Zvuková a akustická izolace Wolf®

Zvukově izolační desky Wolf® s patentovanou strukturou využívají principu těžké hmoty v sypké podobě. Těžká hmota – křemičitý písek, který zcela vyplňuje vnitřní prostor desky, je rozdělen do několika vrstev. Díky této konstrukci desky Wolf® dokonale tlumí zvuk v celém frekvenčním spektru, zejména pak při nízkých frekvencích. Minimální tloušťka desek 10 resp. 15 mm umožňuje jejich univerzální použití pro izolaci podlah, stěn nebo stropů.

deska Wolf® s patentovanou strukturou

V praxi se desky Wolf® využívají především při rekonstrukcích starších bytů, rodinných domů, řadovek ale i v novostavbách. Všude tam, kde je potřeba izolovat prostor od nežádoucího hluku z rušné ulice, z technické místnosti, od hlučných sousedů a spolubydlících. Pro projektové účely je vytvořen akustický katalog (zdarma) systémových řešení, kde najdete přes 80 doporučených skladeb včetně dosažitelných hodnot vzduchové a kročejové neprůzvučnosti v podmínkách stavby. Díky tomu již ve fázi návrhu nebo rozhodování vidíte, čeho lze při vlastní realizaci dosáhnout a zvolit odpovídající řešení.

Desky Wolf® jsou nabízeny ve standartním rozměru 1250×625 mm. Plošná hmotnost desky je 18 kg/m2. Desky lze tedy bez problémů transportovat i v běžném osobním automobilu nebo dodávce.

paleta materiálu obsahuje cca 54 m2 a její hmotnost je 1100 kg

Montáž už je potom pouze otázkou vlastní šikovnosti a fyzické zdatnosti. Desky lze samozřejmě dodat také včetně montáže na klíč, kterou provede certifikovaná firma. Desky Wolf® jsou určeny především pro suchou výstavbu. Nedochází tak k nežádoucímu zanášení vlhkosti z mokrých procesů. Díky tomu jsou desky Wolf® po pokládce ihned pochozí, okamžitě můžete pokládat nebo montovat další finální vrstvu. To výrazně šetří váš čas a peníze.

pokládka plovoucí podlahy montáž kontaktního systému Wolf® W 40

Desky Wolf® mají díky velké objemové hmotnosti také vynikající akumulační schopnost. To znamená, že pomáhají udržet tepelnou pohodu v interiéru. Teplo je akumulováno do desky a je schopno se postupně uvolňovat zpět do místnosti.

Jsou vyrobeny z recyklovaného kartonu z potravinářského průmyslu a křemičitého písku používaného ve filtračních zařízeních. Jde tedy o naprosto přírodní produkty, jejichž následná likvidace nezatěžuje přírodní prostředí.


Více informací najdete na specializovaném webu www.akustickaizolace.cz.


Veškeré deskové a spojovací materiály Wolf® jsou ihned k dispozici a můžete je nakoupit v našem prodejním skladu na adrese CIUR a.s., Pražská 1012, 250 01 Brandýs nad Labem nebo objednat přes náš www.ciurshop.cz.