COMPRI izolace - kompletní zateplení domu

Potřebujete poradit?

COMPRI vyrábí a dodává CIUR a.s.

Bezplatná zákaznická linka:
800 888 959

Informační e-mail:
info@ciur.cz

Poptávkový e-mail:
odbyt@ciur.cz

Izolace – kterou kam?

Správně fungující dům by měl splňovat několik věcí. Především by měl být technicky funkční s ohledem na bezpečnost stavby. Dále by měl mít energeticky nenáročný provoz. A v neposlední řadě by jeho obývání mělo být příjemné a zdraví bezpečné. Splnit všecha tato kritéria je nutné nejenom u novostaveb, ale také u budov rekostruovaných. Komfort obývání můžeme splnit použitím ekologických a zdravotně nezávadných izolací, které zároveň budou plnit přísné technické požadavky.

  • Stavební izolace můžeme rozdělit na tepelnou, akustickou a protipožární. Některé výrobky přitom splňují kritéria hned několika skupin.
  • Izolovat můžeme vodorovné konstrukce (podlahy, stropy, rovné střechy), šikmé konstrukce (střešní konstrukce) a svislé konstrukce (příčky a stěny).

Pro základní orientaci je ideální prostřednictvím interaktivního domu na hlavní stránce zvolit typ konstrukce, který uvažujete izolovat.


Pokud by jste si o jednotlivých skladbách chtěli zjistit více informací, doporučujeme vybrat konkrétní ověřenou konstrukci v našem 3D interaktivním domu.


Tým odborníků naší společnosti, široká řada certifikovaných aplikačních firem po celém území ČR a partnerské organizace jsou připraveny vám pomoci s technickým návrhem, cenovou nabídkou a realizací opatření.

Firma CIUR a.s. vyrábí a dodává ucelený systém izolací COMPRI® pro různé typy konstrukcí.


Více informací o ucelené řadě COMPRI® izolací naleznete v sekci COMPRI izolace.